Sunnuntai 17.12.2017  klo: 14:45 Lattiamies, Tekijänkatu 16, 04440 Järvenpää Puh: 050 - 340 7818 Email: myynti@lattiamies.fi
Klikkaamalla tästä näet AAA-sertifikaattimme 2014
ETUSIVULATTIAVALUANTURAVALUMUUT VALUTBETONIDESIGNBETONITARJOUSPYYNTÖYHTEYSKYSYTTYÄTILAA


Yhteystiedot


LATTIAMIES / P.CARLSON OY
Y-tunnus: 2195478-6

Tekijänkatu 16
04440 Järvenpää
Puhelin: 050 - 340 7818
Sähköposti: myynti@lattiamies.fi
Lattiamies on myös Facebookissa


Asiakkaan sähköinen tilauslomake

Käytämme paljon aikaa rekrytointiin ja koulutukseen. Työntekijämme ovat ehdottomasti alan huippuammattilaisia. Valitessamme uusia työntekijöitä, valintakriteerinä pidämme ammattitaitoa ja motivaatiota työntekoon kansalaisuudesta riippumatta.

HENKILÖKUNTA


  

Vesa Carlson
Myynti ja töiden aikataulutus (tilaukset, kyselyt ja aikataulut)

Puhelin: 050 - 590 4566
Sähköposti: vesa.carlson@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 9 vuotta
Harrastukset: Autojen korjaus ja moottoripyöräily










Ajo-ohje: Kun saavut Tekijänkadulle etsi halli katunumerolla Tekijänkatu 18. Lattiamiehen toimisto ja varasto ovat hallin numero 18 takana, numero 16 ei näy tielle.


LASKUTUSOSOITE

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.
OVT TUNNUS: 003721954786
OPERAATTORI: OpusCapita (003710948874)

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, paperiset laskut:
P. Carlson Oy
PL 75994
00063 LASKUNET


Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite
tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen.

Laskut voitte lähettää myös sähköpostitse:



  
Pekka Carlson
Yrittäjä (tekniset erityiskysymykset)
Puhelin: 050 - 406 4406
Sähköposti: pekka.carlson@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 16 vuotta
Harrastukset: Metsästys ja karting



  
Janne Määttä
Betonipumpun kuljettaja
Puhelin: 050 - 464 6054
Sähköposti: janne.maatta@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 3 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily



  
Ville Kaski
Betonipumpun kuljettaja
Puhelin: 050 - 467 4267
Sähköposti: ville.kaski@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 1 vuosi
Harrastukset: Lenkkeily ja kuntosali




    
Janek Punt
Lattiamies
Puhelin: 050 - 408 0338
Sähköposti: janek.punt@lattiamies.fi
Palvelu viroksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 13 vuotta
Harrastukset: Pyöräily, koripallo ja tennis



  
Bertti Abel
Lattiamies
Puhelin: 050 - 343 9387
Sähköposti: bertti.abel@lattiamies.fi
Palvelu viroksi ja englanniksi

Työkokemus: 2 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily



    
Arnold Väin
Lattiamies
Puhelin: 050 - 439 8968
Sähköposti: arnold.vain@lattiamies.fi
Palvelu viroksi, suomeksi ja venäjäksi

Työkokemus: 7 vuotta
Harrastukset: Kuntosali ja koripallo




  
Tanel Trolla
Lattiamies
Puhelin: 050 - 591 0199
Sähköposti: tanel.trolla@lattiamies.fi
Palvelu viroksi ja englanniksi

Työkokemus: 3 vuotta
Harrastukset: Koripallo





  
Niko Liukkonen
Lattiamies
Puhelin: 050 - 528 4289
Sähköposti: niko.liukkonen@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 2 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily



  
Aaron Hiltunen
Lattiamies
Puhelin: 050 - 467 4269
Sähköposti: aaron.hiltunen@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 8 vuotta
Harrastukset: Kuntosali ja eri lajit




  
Igor Zaytsev
Lattiamies
Puhelin: 050 - 313 5370
Sähköposti: igor.zaytsev@lattiamies.fi
Palvelu viroksi ja englanniksi

Työkokemus: 3 vuotta
Harrastukset: Eri liikuntalajit


 







©2017 Lattiamies Kaikki oikeudet pidätetään.