050 - 590 4566    Tekijänkatu 16, 04440 Järvenpää
Sähköposti: myynti@lattiamies.fi

Käyntiosoite

Tekijänkatu 16, 04440 Järvenpää

Soita

050 - 590 4566

E-mail

myynti@lattiamies.fi


Yhteystiedot ja henkilöstö

LATTIAMIES - P.CARLSON OY

Y-tunnus: 2195478-6

Tekijänkatu 16
04440 Järvenpää
Puhelin: 050 - 590 4566
Sähköposti: myynti@lattiamies.fi

Asiakkaan sähköinen tilauslomake

Käytämme paljon aikaa rekrytointiin ja koulutukseen. Työntekijämme ovat ehdottomasti alan huippuammattilaisia. Valitessamme uusia työntekijöitä, valintakriteerinä pidämme ammattitaitoa ja motivaatiota työntekoon kansalaisuudesta riippumatta.

Henkilökunta

Vesa Carlson

Myynti ja töiden aikataulutus
(tilaukset, kyselyt ja aikataulut)

Puhelin: 050 - 590 4566
Sähköposti: vesa.carlson@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Laita viestiä Whatsapilla klikkaamalla alla olevaa
Whatsapp-kuvaketta:

Työkokemus: 11 vuotta
Harrastukset: Autojen korjaus ja moottoripyöräily

Ajo-ohje: Kun saavut Tekijänkadulle etsi halli katunumerolla Tekijänkatu 18. Lattiamiehen toimisto ja varasto ovat hallin numero 18 takana, numero 16 ei näy tielle.

Laskutusosoite

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.
OVT TUNNUS: 003721954786
OPERAATTORI: OpusCapita (003710948874)

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, paperiset laskut:
P. Carlson Oy
PL 75994
00063 LASKUNET


Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen.

Laskut voitte lähettää myös sähköpostitse:

Pekka Carlson

Yrittäjä
Tekniset erityiskysymykset

Puhelin: 050 - 406 4406
Sähköposti: pekka.carlson@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 18 vuotta
Harrastukset: Metsästys ja karting

Janne Määttä

Betonipumppuauton kuljettaja
Erikoisosaaminen: Pumppaus ja betonit

Puhelin: 050 - 464 6054
Sähköposti: janne.maatta@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 5 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily

Janek Punt

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 408 0338
Sähköposti: janek.punt@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 15 vuotta
Harrastukset: Pyöräily, koripallo ja tennis

Arnold Väin

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 439 8968
Sähköposti: arnold.vain@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja venäjäksi

Työkokemus: 9 vuotta
Harrastukset: Kuntosali ja koripallo

Tanel Trolla

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut ja Elämyslattiat

Puhelin: 050 - 591 0199
Sähköposti: tanel.trolla@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi ja englanniksi

Työkokemus: 5 vuotta
Harrastukset: Koripallo

Bertti Abel

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 343 9387
Sähköposti: bertti.abel@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi ja englanniksi

Työkokemus: 4 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily

Niko Liukkonen

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 528 4289
Sähköposti: niko.liukkonen@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 4 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily

Igor Zaytsev

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 313 5370
Sähköposti: igor.zaytsev@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi ja englanniksi

Työkokemus: 5 vuotta
Harrastukset: Eri liikuntalajit

Dimo Landson

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 358 0553
Sähköposti: dimo.landson@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 3 vuotta
Harrastukset: Kuntosali

Ott Ruutli

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 467 4269
Sähköposti: ott.ruutli@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 3 vuotta
Harrastukset: Kuntosali